• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
EKAF Kurucularından Erden Üçüncüoğlu CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur.

Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) Kurucularından Erden ÜÇÜNCÜOĞLU CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. Kurucularımızdan Erden Beye Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu olarak TAM destek verdiğimizi açıkça beyan ediyoruz…

ERDEN ÜÇÜNCÜOĞLU kimdir?

 0532 / 214 75 27

erden@ucuncu.com.tr

 www.erdenucuncuoglu.net

Doğum Tarihi : 15/10/1969

Meslekleri : Çevre Mühendisi / Uluslararası Ticaret Uzmanı / Gümrük Müşaviri

Yabancı Dil : İngilizce (Çok İyi)

Eğitim Durumu : Lisans Eğitimi (B. Sc.) ODTÜ, Çevre Mühendisliği Bölümü

1. Master Eğitimi (M. Sc.) University of Ghent Belgium, “Environmental Sanitation”

2. Master Eğitimi (M. Sc.) Dokuz Eylül Üniversitesi, Uluslararası İşletmecilik

Siyasi Yaşam:

Üniversite yıllarında SHP Gençlik Kolları faaliyetlerinde yer aldı. 2002 Milletvekili Genel Seçimlerinde tüm partiler genelinde Türkiye’nin en genç adayı sıfatıyla memleketi Gümüşhane’den CHP 1. Sıra Milletvekili adayı oldu. 3 dönem Kurultay Delegesi olarak görev yaptı. Halen aktif CHP üyesidir.

Kurucusu / Üyesi Olduğu Örgütler

Sosyal Demokrasi Derneği, SDD İzmir Şubesinin Kurucu Başkanı, aktif üyesi ve halen Şube Bilim Danışma Kurulu Başkanıdır.

Çevre Mühendisleri Odası, ÇMO kurucu üyelerindendir.

Ege Genç İş Adamları Derneği, EGİAD Yönetim Kurulu Üyeliği ile çeşitli komisyonlarında Başkanlık görevinde bulunmuştur.

İzmir Ticaret Odası, İZTO – Ege Bölgesi Sanayi Odası, EBSO – İzmir Gümrük Müşavirleri Derneği, İZGM aktif üyesidir.

İzmir Gümüşhane Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin 10 yıl süreyle Başkanlık görevini yürütmüştür.

Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu, EKAF kurucu üyesidir.

İş Hayatı

İnşaat, Bilgisayar Yazılım ve Donanımı, Sigortacılık, Dış Ticaret, Nakliyat, Gümrükleme ve Enerji alanlarında faaliyet gösteren çok sayıda firmanın kurucu ortağı ve yöneticisi olarak faaliyette bulunmuştur. İzmir il genelinde 3 kez yüksek vergi ödeyenler listesinde 67 ve 120 ve 181. sıralarda yer almıştır.

Diğer Kişisel Bilgiler

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü, Yaşar Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü, Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksek Okulu’nda Öğretim Görevlisi olarak 15 yıl ders vermiştir. Öğrenim ve iş hayatında katıldığı çok sayıda eğitim faaliyeti bulunmaktadır. Çatışma yönetimi, iletişim mekanizmaları kurma ve uzlaşı oluşturma alanlarında uzmanlaşmıştır. Kurtuluştan başlayarak Kuruluş ve sonrasına kadar Büyük Önder ATATÜRK’ün yanında yer alan şerefli bir ailenin mensubu olmaktan onur duymaktadır; TBMM 1. Dönem Kurucu Meclis üyesi Milletvekili Mehmet Şükrü ÜÇÜNCÜ’nün ve Trabzon Muhafaza-i Hukuk-i Milliye Cemiyeti kurucularından Asım ÜÇÜNCÜ’nün torunudur. 1973 yılından beri İzmir’de yaşamaktadır. Özellikle çocukluk yıllarını ve yaşamının uzunca bir dönemi Balçova ve Narlıdere’de geçmiştir. İzmir yerel basınında zaman zaman köşe yazıları ve makaleler kaleme almıştır. Halen kendisine ait www.erdenucuncuoglu.net kişisel blog sayfası üzerinden; insan, yaşam, siyaset ve değerlerimize dair görüşlerini çok sayıda takipçisiyle paylaşmaya devam etmektedir.


02.12.2023






Okunma Sayısı: 843


44.211.117.197








DİĞER HABERLER

EKAF - Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu

© Copyright 2023  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Web Sitesi


Top