Federasyonumuzun Düzenlediği 3. Hamsi Şöleni Görüntüleri


Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu tarafından bu yıl  üçüncüsü düzenlenen hamsi şöleni 12 şubat 2012 pazar günü Balçova İnciraltı mesire yerinde genel başkan Aydın ÖZYAR’ın açılış konuşmasıyla başladı. Genel başkan Aydın ÖZYAR yaptığı konuşmada federasyonun kuruluşu ve çalışmalarıyla ilgili genel bilgilendirmede bulunmuş, etkinliğe katılan herkese katılımlarından ötürü yönetim kurulu adına teşekkür etmiştir.

İzmir Valisi M. Cahit KIRAÇ
Şölenimizi onurlandıran İzmir valisi sayın M. Cahit KIRAÇ şölenden duyduğu büyük memnuniyeti belirterek Karadeniz insanının çalışkan ve başarılı olduğunu yaşadığı bölgeye olumlu değerler kattığını ege insanı ile bütünleştiğini Ege ve Karadeniz insanının kültür dayanışmasının çok güzel örneğini oluşturduğunu bugün burada görmekten mutluluk duyduğunu ifade etmişlerdir.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan TARTAN

Her yıl olduğu gibi buyılda şölenimize katılan Konak Belediye Başkanı Sayın Dr. Hakan TARTAN bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herzaman Karadenizlilerin yanında olacağını ve kendisnin de bir Karadenizli dostu olduğunu belirterek, gelecek etkinliklerde de katkılarının artarak devam edeceğini açıklamışlardır.

Bir Cevap Yazın