SÖKE-KUŞADASI-DİDİM YAYLA ŞENLİĞİ…

Söke, Kuşadası ve Didim Karadeniz Derneklerinin ortaklaşa düzenledikleri Yayla Şenliği Söke Ovacık Yaylasında 16.05.2010 Tarihinde yapılmıştır. Şenliğe Söke Karadeniz Dernek Başkanı Salih Bey, Kuşadası Dernek Başkanı Cengiz Bey ve Didim Karadeniz Dernek BaşkanıYaşar Bey ev sahipliği yapmıştır.

Konuk olarak; Söke Kaymakamımız, Aydın ili AK Parti, CHP ve MHP il ve meclis üyeleri katılmıştır. Federasyonumuzu temsilen; Gn. Sekreter Cahit Genç, Gn. Bşk. Yrd.dan Yılmaz Türk, Kahraman Demirbaş, Kadir Aksel, lütfiye Ceviz ve yönetim Kurul üyelerimizden İbrahim Hoş, İsmail Genç ve Nebile Atalay katılmıştır.Gn. Sekreter Cahit Genç federasyonumuz hakkında genel bilgiler vermiş olup, Gn. Bşk. Yrd. Kadir Aksel’de Gn. Bşk. Aydın Özyar’ın mesajını okumuştur.

Federasyonumuz Desteklerinden dolayı Söke ve Kuşadası Derneklerine teşekkür belgesini; Gn. Bşk. Aydın Özyar adına Söke derneğine Gn. Sekreterimiz Cahit Genç ve Kuşadası derneğimize de Gn. Başkan Yardımcımız Cemal Çolak vermişlerdir.

Sunuculuğunu Yönetim Kurul üyemiz Hasan Aydın’ın Yaptığı şenlikte büyük çoşku vardı. Kemençe, tulum ile hemşerilerimiz bolca stres attılar.

Sunuculuktan yorulan Hasan Beyin zaman zaman sahne altında dinlenmeye gecmesi gözden kaçmadı…:)

Bir Cevap Yazın